Beskrivelse
Specifikationer
| Funktioner | |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet: | 39,6 cm (15.6″) |
| Etui-type: | Rygsæk |
| Materiale: | Polyester |
| Produktets hovedfarve: | Sort |
| Mærke kompatibilitet: | Alle mærker |
| Overfladefarvning: | Monokromatisk |
| Integreret (ede) rum: | Ja |
| Forlomme: | Ja |
| Bærehåndtag: | Ja |
| Genbrugsmaterialer brugt til at lave: | Polyethylenterephthalatfolie (PET) |
| Samlet mængde genbrugsmaterialer brugt til fremstilling af: | 60% |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde: | 305 mm |
| Dybde: | 178 mm |
| Højde: | 495 mm |
| Vægt: | 648 g |
| Pakkebredde: | 390 mm |
| Pakkedybde: | 60 mm |
| Pakkehøjde: | 460 mm |
| Pakkevægt: | 966 g |
| Pakketype: | Polybag |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS): | 84733080 |





