Beskrivelse
Bæredygtighed til at tage med på farten
Vi præsenterer HP Renew 15,6″ Laptop Bag. Fremstillet af bæredygtige fibre fra genbrug af plastflasker og affald.[1]
Er du konstant på farten? Brug de udvendige og indvendige lommer til at holde styr på dine ting, og hold din rygsæk på plads med de behagelige stropper.
Specifikationer
| Funktioner | |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet: | 39,6 cm (15.6″) |
| Etui-type: | Rygsæk |
| Materiale: | Polyester |
| Produktets hovedfarve: | Grå, Sort |
| Mærke kompatibilitet: | HP |
| Overfladefarvning: | Monokromatisk |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde: | 290 mm |
| Dybde: | 400 mm |
| Højde: | 65 mm |
| Vægt: | 510 g |
| Pakkebredde: | 290 mm |
| Pakkedybde: | 400 mm |
| Pakkehøjde: | 65 mm |
| Pakkevægt: | 550 g |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS): | 84733080 |



