Beskrivelse
Specifikationer
| Funktioner | |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet: | 39,6 cm (15.6″) |
| Etui-type: | Rygsæk |
| Produktets hovedfarve: | Sort |
| Mærke kompatibilitet: | Alle mærker |
| Bærehåndtag: | Ja |
| Antal: | 1 |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde: | 380,6 mm |
| Dybde: | 270 mm |
| Højde: | 36 mm |
| Vægt: | 1,16 kg |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS): | 84733080 |





