|
| Funktioner |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet: | 39,6 cm (15.6″) |
| Etui-type: | Rygsæk |
| Materiale: | Polyethylenterephthalatfolie (PET) |
| Produktets hovedfarve: | Sort, Grå |
| Mærke kompatibilitet: | Universel |
| Overfladefarvning: | Monokromatisk |
| Materialeoplysninger: | RPET 500 |
| Indvendige lommer: | Dokumentlomme, Lommepen, Lynlåslomme |
| Udvendige lommer: | Frontlomme, Sidelomme |
| Antal frontlommer: | 2 |
| Kan låses: | Ja |
| Kombinationslåse: | Ja |
| Pen holder: | Ja |
| Bærehåndtag: | Ja |
| Regnslag: | Ja |
| Genanvendt materiale: | Ja |
| Lukketype: | Lynlås |
| Oprindelsesland: | Kina |
| Antal: | 1 |
|
| Vægt & størrelser |
| Bredde: | 190 mm |
| Dybde: | 330 mm |
| Højde: | 530 mm |
| Vægt: | 770 g |
|
| Logistik data |
| Harmoniseret systemkode (HS): | 84733080 |